_ _ _

Szkolenia myśliwskie

CDS-KRAKOW.PL

Szkolenia z zakresu strzelectwa myśliwskiego

Dla myśliwych i osób zainteresowanych strzelectwem myśliwskim.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy naszych instruktorów, którzy prowadzą szkolenia i warsztaty w zakresie techniki strzelania, wykorzystania sprzętu, szkolenia z zakresu korzystania z optyki strzeleckiej, ćwiczenia z zakresu balistyki i trajektorii, szkolenia z zakresu przygotowania mentalnego w strzelectwie sportowym oraz wiele innych.

Nasi instruktorzy udzielają profesjionalnych porad dotyczących techniki strzelania oraz zapewniają dostęp do różnych rodzajów broni i amunicji przeznaczonych do testów i treningów.
Image
Image

Aktualne szkolenia myśliwskie

Szkolenia z optyki myśliwskiej
Wykorzystanie optyki w strzeleniu taktyczno-bojowym.  Zapytaj o termin
Pięciobój myśliwski
Strzelectwo, nawigacja, prowadzenie psa myśliwskiego, ratowanie, wiedza myśliwska.  Zapytaj o termin
Przygotowanie mentalne w strzelectwie myśliwskim!
Trening mentalny to między innymi praca nad swoim potencjałem, który bardzo często jest ograniczony przez stres, brak koncentracji, czy motywacji. Na współpracę z trenerem mentalnym decydują się nie tylko sportowcy, ale i przedsiębiorcy, artyści, czy ludzie chcący poprawić jakość swojego życia. Zapytaj o termin

Nasi eksperci

Image

Instruktor, konsultant

Dawid Chojnowski

Strzelec IPSC od 4 lat. Mistrz świata IPSC w Tajlandii w 2021 roku. Kilkukrotnym v-ce mistrz Polski w klasie Open. Tegoroczny (2023) Mistrz Polski w tej klasie sprzętowej.
Image

Instruktor, konsultant

Rafał Czernecki

Strzelec sportowy. Od 2016 roku członek KKS Arsenał. Licencja Pistolet, karabin strzelba. Od kilku lat w branży. Od niedawna łucznik i bowhunter.

Zajmuje się również przystrzeliwanie broni.

Image

Instruktor, konsultant

Robert Morawiec

Sportowiec, trener mentalny. Kilka lat zajmował się treningiem personalnym, gdzie też często pracował na poziomie mentalnym. Certyfikowany trener mentalny, ukończył specjalizację treningu mentalnego w sporcie. Współpracuje ze sportowcami, przedsiębiorcami oraz młodzieżą.

Poznaj kurs:

Przygotowanie mentalne w strzelectwie myśliwskim!

Trening mentalny to między innymi praca nad swoim potencjałem, który bardzo często jest ograniczony przez stres, brak koncentracji, czy motywacji. Na współpracę z trenerem mentalnym decydują się nie tylko sportowcy, ale i przedsiębiorcy, artyści, czy ludzie chcący poprawić jakość swojego życia. Jeśli chodzi o strzelectwo i zastosowanie w nim treningu mentalnego to praca ze strzelcem nad jego koncentracją, nauka wizualizacji, wprowadzanie narzędzi redukujących stres, które często decydują o miejscu, jakie zajmuje na zawodach. Zapytaj o termin
Image

Ogromna dawka motywacji!

szkolenie prowadzi ROBERT MORAWIEC 
cds_krakow_logotyp.svg

Centrum Doradztwa Strzeleckiego
w Krakowie

© 2024, CDS

Search