_ _ _

Szkolenia sportowe

CDS-KRAKOW.PL

Szkolenia z zakresu strzelectwa sportowego

Dla wielbicieli współzawodnictwa w strzelaniu ze sportowej broni palnej albo pneumatycznej.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy naszych instruktorów, którzy prowadzą szkolenia i warsztaty w zakresie techniki strzelania, wykorzystania sprzętu, szkolenia z zakresu korzystania z optyki strzeleckiej, ćwiczenia z zakresu balistyki i trajektorii, szkolenia z zakresu przygotowania mentalnego w strzelectwie sportowym oraz wiele innych.

Nasi instruktorzy udzielają profesjionalnych porad dotyczących techniki strzelania oraz zapewniają dostęp do różnych rodzajów broni i amunicji przeznaczonych do testów i treningów.
Image
Image

Aktualne szkolenia sportowe

Podstawowe szkolenie z zakresu strzelectwa praktycznego IPSC
Szkolenie dla osób bez doświadczenia strzeleckiego w zakresie dynamiki, oparte na podstawowych ćwiczeniach i drillach. Poprowadzi je nasz członek ekipy KrakArmory - Dawid Chojnowski - strzelec IPSC.
- - - -
Czas i miejsce:
14 marca - godzina 19.00 
- - - -
STRZELNICA SPORTOWA WKS WAWEL
Ul. Podchorążych 3, kraków
- - - -
Koszt szkolenia: 350 zł
Liczba uczestników: max. 8 osób
_ _ _ _ 
REZERWACJE: 665-800-197

Zakres szkolenia: podstawowe przepisy bezpieczeństwa w strzelectwie praktycznym, omówienie wyposażenia stosowanego w strzelaniu dynamicznym ipsc, zapoznanie się w teorii i praktyce z komendami wydawanymi przez sędziego na torze, postawa strzelecka, chwyt broni, praca na przyrządach celowniczych oraz języku spustowym, zasady bezpiecznego manipulowania bronią podczas przebiegów (dobycie broni, wymiana magazynka, zmiana postawy strzeleckiej), doskonalenie ww. umiejętności obsługi i strzelania na strzelnicy
- - - -
Czas trwania szkolenia: około 2 godzin
- - - -
Niezbędne wyposażenie strzelca: broń, kabura, ładownice, co najmniej 2 szt., okulary, ochronniki słuchu, amunicja około 120 szt
Dodatkowe informacje
Wprowadzenie do strzelań długodystansowych.
Centrum Doradztwa Strzeleckiego i Strzelanieprecyzyjne.com zaprasza na spotkanie i wykład. Na spotkaniu będzie można się sporo dowiedzieć o różnych typach strzelań długodystansowych precyzyjnych i taktycznych a także  o dedykowanych rozwiązaniach sprzętowych czyli o broni, optyce  i potrzebnych akcesoriach.

Dalszym etapem jest możliwość uczestnictwa w szkoleniach praktycznych na strzelnicy długodystansowej mających na celu przygotowaniu się do uczestnictwa z zawodach.


Prowadzący: Rafał Walczowski - wielokrotny Mistrz Polski i  Europy w strzelaniach długodystansowych,  zajmujący też regularnie wysokie miejsca na zawodach w innych formułach strzeleckich takich jak Longshot. Autor szeregu artykułów o broni, balistyce i elaboracji amunicji. Pionier i organizator precyzyjnych dyscyplin karabinowych (Benchrest, F-Class). Producent systemów i rozwiązań dla strzelców (trenażerów strzeleckich, kalkulatorów balistycznych itp.). Myśliwy, instruktor i sędzia sportowy.

Termin: 9 marca, godzina: 10.00-14.30
Miejsce: ul. Brogi 2, Kraków

Wstęp wolny

WIĘCEJ INFORMACJI...
Szkolenia z optyki sportowej
Szkolenia dotyczące korzystania z kolimatorów w strzelaniu dynamicznym IPSC. Zapytaj o termin
Przygotowanie mentalne w strzelectwie sportowym!
Trening mentalny to między innymi praca nad swoim potencjałem, który bardzo często jest ograniczony przez stres, brak koncentracji, czy motywacji. Na współpracę z trenerem mentalnym decydują się nie tylko sportowcy, ale i przedsiębiorcy, artyści, czy ludzie chcący poprawić jakość swojego życia. Zapytaj o termin

Nasi eksperci

Image

Instruktor, konsultant

Dawid Chojnowski

Strzelec IPSC od 4 lat. Mistrz świata IPSC w Tajlandii w 2021 roku. Kilkukrotnym v-ce mistrz Polski w klasie Open. Tegoroczny (2023) Mistrz Polski w tej klasie sprzętowej.
Image

Instruktor, konsultant

Rafał Czernecki

Strzelec sportowy. Od 2016 roku członek KKS Arsenał. Licencja Pistolet, karabin strzelba. Od kilku lat w branży. Od niedawna łucznik i bowhunter.

Zajmuje się również przystrzeliwanie broni.

Image

Instruktor, konsultant

Robert Morawiec

Sportowiec, trener mentalny. Kilka lat zajmował się treningiem personalnym, gdzie też często pracował na poziomie mentalnym. Certyfikowany trener mentalny, ukończył specjalizację treningu mentalnego w sporcie. Współpracuje ze sportowcami, przedsiębiorcami oraz młodzieżą.

Poznaj kurs:

Przygotowanie mentalne w strzelectwie sportowym!

Trening mentalny to między innymi praca nad swoim potencjałem, który bardzo często jest ograniczony przez stres, brak koncentracji, czy motywacji. Na współpracę z trenerem mentalnym decydują się nie tylko sportowcy, ale i przedsiębiorcy, artyści, czy ludzie chcący poprawić jakość swojego życia. Jeśli chodzi o strzelectwo i zastosowanie w nim treningu mentalnego to praca ze strzelcem nad jego koncentracją, nauka wizualizacji, wprowadzanie narzędzi redukujących stres, które często decydują o miejscu, jakie zajmuje na zawodach. Zapytaj o termin
Image

Ogromna dawka motywacji!

szkolenie prowadzi ROBERT MORAWIEC 
cds_krakow_logotyp.svg

Centrum Doradztwa Strzeleckiego
w Krakowie

© 2024, CDS

Search